Ministerstwo Środowiska ogłosiło start pilotażowego programu „Ciepłownictwo powiatowe”, który w założeniu ma pomóc lok...
Firma Kantar TNS przeprowadziła badanie, z którego wynika, że co trzecie polskie gospodarstwo domowe korzysta z ogrzewania węglowe...