Zabudowy busów dostawczych - przegląd firm

Mariusz Siwko
03.01.2020

Zajmujesz się zawodowym transportem towarów? Twój samochód często bywa narażony na uszkodzenia spowodowane przesuwaniem się ładunku? Nie musisz dobrowolnie godzić się na straty. Zabudowa auta dostawczego, jaką Ci proponujemy, to doskonały sposób zarówno na zabezpieczenie ładunku, jak i na ochronę wnętrza Twojej kabiny transportowej.

Jakie firmy zajmują się zabudową busów dostawczych?

1. Firma HITBUS

Firma HITBUS od ponad 20 lat specjalizuje się w wykonywaniu profesjonalnej zabudowy pojazdów ciężarowych na busy do przewozu osób. Mieścimy się w Krakowie i działamy od 1996 roku. Przez te wszystkie lata zgromadziliśmy  bagaż doświadczeń pozwalający nam realizować nawet najtrudniejsze zlecenia. Jesteśmy firmą uznaną, mocno osadzona na rynku i cieszącą się wciąż rosnącym zaufaniem klientów.

Przystosowanie samochodu ciężarowego do przewozu osób jest jak najbardziej możliwe. Wymaga jednak dużej wiedzy, wysokich kompetencji oraz odpowiednich możliwości technicznych. Celem zabudowy pojazdów ciężarowych jest ich adaptacja do nowych zadań związanych z przewozem osób lub osób i sprzętu, oraz wiąże się z wydzieleniem przestrzeni bagażowej i przestrzeni do bezpiecznego przewozu pasażerów. Zabudowa spełniać musi konkretne wytyczne narzucone poprzez przepisy prawne, tak by zapewniała bezpieczeństwo przewożonych towarów oraz osób.

2. Firma MOTO WEKTOR Sp. z o.o

Firma MOTO WEKTOR Sp. z o.o. produkuje zabudowy samochodów dostawczych: skrzynie ładunkowe, kontenery, izotermy, chłodnie, lawety oraz wywrotki.

Nasze produkty posiadają świadectwo homologacji oraz autoryzację Renault Polska oraz świadectwo homologacji i autoryzację Fiat Auto Poland. Naszą specjalizacją jest zabudowa samochodów dostawczych o dmc do 3,5 t Zobacz listę partnerów.

W przypadku zabudów montowanych na podwoziach samochodów innych marek wykonujemy opinię rzeczoznawcy, poszerzone badania techniczne oraz oświadczenie o wykonaniu zabudowy jednostkowej.

3. DD Zabudowa

DD Zabudowy jako firma, działa i realizuje zabudowy busów w całej Polsce już od ponad dekady. Dobre opinie naszych klientów świadczą jedynie o naszym profesjonalizmie i, możliwie najkrótszym, czasie wykonywania poszczególnych zleceń.

Firma ta oferuje zabudowy busów w całej Polsce, realizując je w oparciu o popularne, obecne na polskim rynku samochody dostawcze takich marek, jak Peugeot, Citroen, Ford, Volkswagen, Mercedes, czy Fiat. Dopasują Twój samochód do transportu leków!

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.ddzabudowy.pl

Artykuł partnera

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie