Finansowanie instalacji fotowoltaicznych

Krzysztof Jagielski
03.11.2020

Wybór instalacji fotowoltaicznej to nowoczesne rozwiązanie, z które warto wybrać. Fotowoltaika dla rolnictwa to ciekawa propozycja, gdyż gospodarstwo rolne może korzystać z czystej energii przez cały rok. Jednocześnie rolnik, który płaci podatek rolny może skorzystać z ulgi. Wynika ona z możliwości odliczenia aż 25% wartości inwestycji, jaką poniósł na zakup paneli. Przekonaj się, jak wiele zyskasz wybierając panele słoneczne. Skorzystaj z dopłat, które można uzyskać!

  1. Fotowoltaika dla rolnictwa - zaufaj profesjonalistom!
  2. Korzystne finansowanie instalacji fotowoltaicznych

Fotowoltaika dla rolnictwa - zaufaj profesjonalistom!

Za wyborem paneli słonecznych przez gospodarstwa rolne kryje się wiele zalet tego rozwiązania. Jednak najczęściej brane są pod uwagę atrakcyjne dopłaty do fotowoltaiki oraz posiadanie przez rolnika specjalistycznego sprzętu, które niejednokrotnie charakteryzują się dużym poborem prądu. Sprawia to, że coraz częściej rolnicy korzystają z możliwości bezpłatnego audytu oferowanego między innymi przez firmę EraSun. Przedsiębiorstwo to posiada szeroką ofertę skierowaną do klientów indywidualnych, firm oraz wspomnianego rolnictwa. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie firmowej, mianowicie https://erasun.pl. Warto podkreślić, że EraSun posiada wszechstronną wiedzę dotyczącą paneli słonecznych oraz finansowania instalacji fotowoltaicznych. Postaw na jakość, gdyż fotowoltaika to: energetyczna niezależność, redukcja emisji dwutlenku węgla oraz sprawdzona inwestycja obarczona pewnym i szybkim zyskiem. Jednocześnie rozwiązanie to pozwala obniżyć rachunki nawet do 95% w skali roku. Przekonaj się, jaką propozycję otrzymasz Ty!

Korzystne finansowanie instalacji fotowoltaicznych

W przypadku gospodarstw rolnych, fotowoltaika przynieść może jeszcze więcej wymiernych korzyści. Dopłaty do fotowoltaiki, dają rolnikom płacącym podatek rolny, możliwość odliczenia do 25 procent wartości inwestycji związanej z zakupem paneli fotowoltaicznych od podatku rolnego. Jednocześnie wdrożenie programu AgroEnergia, pozwoliło właścicielom gospodarstw starać się o dofinansowania w postaci dotacji oraz pożyczek z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Finansowanie instalacji fotowoltaicznych może pokryć nawet 40% kosztów kwalifikowanych. Warto korzystać z możliwości jakie daje fotowoltaika. W przypadku dużych gospodarstw, dysponujących sporą powierzchnią użytkową, może być to niezwykle korzystna inwestycja, która zwróci się swojemu nabywcy bardzo szybko.

Artykuł partnera

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie