Kontenery morskie używane - trwałe, niezawodne i funkcjonalne

Piotr Kowalczyk
03.02.2024

Nowe i używane kontenery morskie to idealne rozwiązanie tranzytowe, które zdominowało morski rynek transportowy, stając się też coraz częstszą opcją przy transporcie drogowym. Używane i nowe kontenery morskie mogą pełnić rolę magazynu niejednej firmy lub prywatnej osoby. W wielu przypadkach bowiem pełnią rolę biur oraz różnego rodzaju pomieszczeń socjalnych. Największą zaletą kontenerów morskich jest długotrwała eksploatacja i wysoka żywotność, pozwalająca na ich długowieczne użytkowanie. 

Ze względu na swoją długotrwałą żywotność, jeden kontener przez cały okres eksploatacji może mieć wielu właścicieli. To tłumaczy ich popularność na rynku sprzedażowym. Ich zakup staje się doskonałą, praktyczną i funkcjonalną inwestycją na długie lata. W przypadku używanych kontenerów, ich największą zaleta jest ich cena, która na tle nowych kontenerów jest naprawdę atrakcyjna. Bogaty asortyment kontenerów dostępny na polskim rynku dostępny jest we wszystkich rozmiarach (10’, 20’, 40’, 45’) i typach - kontenery chłodnicze, kontenery biurowe oraz kontenery morskie.

Magazynowe kontenery morskie - sprzedaż

W kontenerach morskich używanych pomimo widocznych śladów zużycia satysfakcjonuje wciąż w pełni sprawny i szczelny mechanizm zamykający, dzięki któremu transportowany towar jest maksymalnie zabezpieczony przed warunkami zewnętrznymi. Używane kontenery morskie, dzięki temu, że są oznaczone odpowiednim rokiem produkcji, dają możliwość dopasowania do konkretnych potrzeb klientów. Oczywiście, istnieje też możliwość odnowienia kontenera, polegająca na naprawie miejsc objętych korozją - piaskowaniu i odmalowaniu na konkretny kolor - wówczas prócz pełnej sprawności uzyskujemy także odświeżony wygląd kontenera.

W zależności od potrzeb kontenery używane można poddawać także licznym modyfikacjom, nadającym im całkiem odmienną funkcjonalność. Solidność i łatwość w zagospodarowaniu i przystosowaniu konstrukcji kontenera pozwala na przerobienie używanego kontenera morskiego na punkt gastronomiczny, przestrzeń biurową lub specjalistyczny magazyn do przechowywania różnego rodzaju gazów lub cieczy. 

Używane kontenery morskie

Używane kontenery morskie sprzedawane lub wynajmowane przez najlepsze marki, poddawane są przez nie także wszelkim naprawom. W wielu przypadkach kontenery chłodnie objęte są gwarancją, którą otrzymują w autoryzowanym serwisie. W zależności od potrzeb w dziale modyfikacji istnieje możliwość ich przerobienia na zamówienie klienta. W ten sposób używane kontenery morskie otrzymują „nowe życie” i zupełnie inną funkcjonalność.

Szeroka oferta używanych kontenerów różnego typu to nie tylko nowe, ale też używane kontenery morskie i magazynowe dostępne właściwie od ręki. Ze względu na to, że stan każdego kontenera jest szczegółowo sprawdzany i weryfikowany, każdy klient jest pewien wysokiej jakości nabywanego kontenera, którego modyfikację może zlecić, lub podjąć się jej samodzielnie.

Sprzedaż kontenerów morskich - podsumowanie

 Rozbudowana oferta kontenerów obejmuje zarówno kontenery budowlane, kontenery socjalne, kontenery biurowe i kontenery magazynowo-biurowe. W zależności od wymagań klientów w sprzedaży dostępne są funkcjonalne kontenery morskie 10, 20 oraz 40 stopowe w opcji nowej jak i używanej. Ze względu na swoją trwałość, bezawaryjność i niezawodną konstrukcję kontenery morskie używane dostępne w szerokiej gamie modeli stanowią idealną propozycję dla zaaranżowania przestrzeni rekreacyjnej, przemysłowej czy magazynowej. Dlatego są tak popularne.

Informacja prasowa

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie