Automa.Net – wyszukiwarka części przemysłowych, która ułatwi Ci życie

Marek Szydełko
23.01.2023

Automatyka przemysłowa w wielu zakładach produkcyjnych jest rzeczą podstawową, od której zależy wydajność całej pracy. Co jednak zrobić w sytuacji, w której nagle jest potrzebna jakaś część na wymianę i nie wiadomo, gdzie jej szukać? Rozwiązaniem okazuje się wyszukiwarka Automa.Net.

Dlaczego warto sprawdzić Automa.Net?

Jako wyszukiwarka części przemysłowych, Automa.Net jest doskonałym narzędziem dla każdej firmy, która musi sprawnie zlokalizować i kupić części przemysłowe. Nie trzeba w tym celu wydzwaniać po różnych hurtowniach i pisać dziesiątek wiadomości e-mail. Cały proces poszukiwań jest znacząco uproszczony i – co przecież także nie pozostaje bez znaczenia – przyśpieszony. I to nie tylko pod kątem lokalizacji poszczególnych elementów, lecz również rozsyłania zapytań ofertowych w ich sprawie.

Jak działa wyszukiwarka Automa.Net?

W praktyce wystarczy wejść na stronę tej wyszukiwarki i wprowadzić w znajdujący się na niej formularz nazwę, słowo kluczowe, numer poszukiwanej części, bądź wyrażenia związane z jej specyfikacją techniczną. A ponieważ Automa.Net opiera się na naprawdę solidnie skonstruowanej bazie, można tam znaleźć niesamowicie wiele części od mnóstwa producentów – co widać zresztą na dostępnej na stronie Automa.Net na liście brandów.

Warto przy tym zaznaczyć, iż Automa.Net stale się rozwija i działa międzynarodowo. Witryna wyszukiwarki już teraz jest dostępna nie tylko dla użytkowników polskojęzyczynych, lecz również w językach angielskim, hiszpańskim i niemieckim.

Dobrym wyznacznikiem jakości działania wyszukiwarki jest też to, że na liście firm, które są zadowolone ze współpracy z Automa.Net można znaleźć przedsiębiorstwa z różnych państw. Jak wielu? Zgodnie z deklaracją znajdującą się na stronie Automa.Net – aż z 43, zaś samych firm, które skorzystały na usłudze jest ponad 260.

Na zakończenie warto dodać, ze mechanizm działania Automa.Net jest banalnie prosty w obsłudze, co tylko sprzyja jego stosowaniu przez wszystkie firmy, w których zakładach automatyka przemysłowa pełni istotną funkcję.

Informacja prasowa

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie