Gras Energia oficjalnym przedstawicielem firmy Schmid Polska!

Mariusz Siwko
19.01.2018

Popularna maksyma głosi: „Idź złoto do złota”. Idealnie sprawdziła się ona w przypadku kooperacji firm Gras Energia oraz Schmid Polska. Te silne marki zacieśniły współpracę, dzięki czemu klienci Gras Energia mogą już korzystać z pośrednictwa w zakupie, serwisie oraz obsłudze gwarancyjnej i pogwarancyjnej produktów renomowanej firmy Schmid.

Schmid Energy Solutions

Szwajcarska marka Schmid gwarantuje bardzo wysoką jakość dostarczanych produktów. Firma specjalizuje się w produkcji ekologicznych rozwiązań energetycznych, przede wszystkim kotłów na biomasę. W tej dziedzinie Schmid jest jednym ze światowych liderów.

Szwajcarska firma bardzo uważnie dobiera sobie kontrahentów i współpracowników. Szansę na zostanie oficjalnym przedstawicielem marki mają wyłącznie firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, mogące się poszczycić wieloletnim doświadczeniem oraz potrafiące udowodnić swoją fachowość. Wymaga to stałego podnoszenia kwalifikacji pracowników oraz inwestowania w innowacje technologiczne.

Gras Energia spełniła rygorystyczne kryteria

Gras Energia jest czołowym polskim producentem kotłów na biomasę o mocy powyżej 200 kW. Firma zajmuje się zarówno projektowaniem, jak i wykonywaniem i montażem kotłów na zamówienie – świadczy więc usługi kompleksowe.

Przedsiębiorstwo ma 17-letnie doświadczenie w branży. Jest bezpośrednim kontynuatorem dokonań spółki Heise-Gostkowski. Dysponuje bardzo zaawansowanym zapleczem technologicznym, kadrą specjalistów oraz bogatym portfolio realizacji. Firma ma na koncie ponad 100 instalacji, z których wszystkie charakteryzują się wysoką sprawnością i bezawaryjnością.

Nie dziwi zatem, że Schmid Polska powierzył oficjalne przedstawicielstwo właśnie firmie Gras Energia (generalny przedstawiciel Schmid Polska). W ramach współpracy przedsiębiorstwo zaoferuje swoim klientom sprzedaż kotłów szwajcarskiego producenta, ich serwis oraz obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną. Polska firma obejmie także kompleksową opieką kotłownie na biomasę zbudowane w oparciu o rozwiązania Schmid.

Ta kooperacja jest bardzo dobrą informacją dla polskich klientów Schmid, którzy teraz mogą korzystać z usług sprawdzonego wykonawcy i mieć pewność, że ich urządzenia są prawidłowo dobierane, montowane oraz serwisowane.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie